Gra terenowa
Anreise
Abreise

Gra terenowa

Gra jest przeznaczona dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. W grę można grać samodzielnie bez udziału osób trzecich w dowolnym czasie i terminie. W grę również mogą grać grupy zorganizowane np. wycieczki lub grupy szkolne.

Istnieje możliwość zorganizowanie gry z udziałem przewodnika, sędziów,  poczestunkiem i innymi atrakcjami. Gra jest również dostępna w języku niemieckim.

Uczestnik gry posiadając kartę startową i mapę wędruje od punktu do punktu kontrolnego na terenie Zagwiździa. Punkty kontrolne to A - śluza kanału hutniczego, B - odlewnia, C - kościół, D - wzgórze św. Rocha i  E - czakram w ogrodzie botanicznym, F -  most armatni, G - Kuźnia, H - Sala Muzealna. Gra odbywa się na terenie wsi Zagwiździe na łącznym odcinku 2 kilometrów.

W punktach kontrolnych są tablice informujące o danym miejscu, obiekcie lub osobie. Uczestnik wpisuje w kartę startową odpowiedzi na pytania wynikające z przeczytanego tekstu i zadania terenowe. Po uzupełnieniu wszystkich odpowiedzi, kartę startowa przekazujemy prowadzącemu, który po sprawdzeniu ogłasza wyniki.

Kartensicht
Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter und bleiben Sie über unsere Aktionen und Sonderangebote auf dem Laufenden.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen