Zamek Bożejów
Kuchnia regionalna oraz myśliwska

Menu restauracji bazuje na potrawach kuchni regionalnej z wykorzystaniem produktów dostarczanych przez lokalnych producentów. W naszej karcie nie brakuje też dań z dziczyzny (przeroby z własnej, ponad dwustuletniej wędzarni). Kuchnia myśliwska ma ścisły związek z historią zamku.Przed II wojną światową właściciele zamku organizowali polowania w których udział brał między innymi Arcyksiążę Franciszek Ferdynand,a także arystokracja pruska.

Jako ciekawostka, w zamku znajduje się starodawny piec, w którym co jakiś czas wypiekamy pyszny chleb na naturalnym zakwasie.

Zarezerwuj stolik

+48 667 920 604

Godziny otwarcia gastronomii dla gości

  • Poniedziałek: Nieczynne

  • Wtorek - Piątek: 14:00 – 18:00

  • Sobota: 13:00 - 20:00

  • Niedziela: 12:00 - 19:00

Wyjątkowa
Lokalizacja

Lokalizacja restauracji w sercu Borów Stobrawskich województwa opolskiego, sprzyja organizacji przyjęć okolicznościowych, szczególnie wesel. Piękny plener oraz niebanalny wystrój sali bankietowej sprawiają, iż młodzi ludzie decydują się na organizację tego wyjątkowego dnia właśnie u nas.Położenie obiektu pomiędzy dwoma dużymi miastami na opolszczyźnie, Opolem i Kluczborkiem, jest dodatkowym atutem dla przybywających Gości. Poza weselami, dużym zainteresowaniem cieszą się przyjęcia okolicznościowe, komunie czy imprezy firmowe.

Dla spragnionych słońca i świeżego powietrza przygotowaliśmy leżaki oraz stoły z ławkami w pięknym plenerze, gdzie można podziwiać nieskalaną naturę oraz zwierzęta, które na stałe mieszkają w Bożejowie.

W gronie najbliższych
Obiady rodzinne

W każdą niedzielę nasza restauracja zapełnia się Gośćmi , którzy chcą zasmakować w ofercie naszych dań oraz miło spędzić czas w rodzinnym gronie. Z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowaliśmy specjalne, kolorowe menu dziecięce. Nie brakuje w nim ulubionych potraw naszych najmłodszych Gości. Dodatkowym atutem dla rodziców jest położenie restauracji tuż obok wielkiego placu zabaw, co sprawia, że dorośli są w stanie spokojnie kontrolować zabawę swoich pociech z okien restauracji.

Zarezerwuj stolik

+48 667 920 604

Nasze sale

Oprócz sali restauracyjnej dysponujemy dwoma mniejszymi salami w części zamkowej. Pierwsza z nich to sala na parterze przy recepcji zamku, wyposażona w klasyczne meble, oddające klimat miejsca, mieszcząca do 30 osób. Na drugim piętrze znajduje się nastrojowy pub "Don Vito", utrzymany w klimacie lat dwudziestych, który pomieści około 50 osób. Jest idealnym miejscem do organizacji imprez zamkniętych, wieczorów panieńskich lub kawalerskich.